Oferta Parkiety

Firma HIGH LIFE FLOORS specjalizuje się w układaniu wszelkiego rodzaju podłóg drewnianych i laminowanych. Swoje doświadczenie zdobyliśmy i szlifowaliśmy w Kanadzie, gdzie w większości domów i mieszkań znajdziemy parkiet drewniany albo panele podłogowe. Po kilku latach pracy za granicą przenieśliśmy się na rynek Polski.
Jesteśmy firmą handlowo- usługową zapewniającą szeroki wybór usług i materiałów.

Świadczymy dobór i sprzedaż chemii:
- do układania parkietu: grunty i kleje
- do cyklinowania: szpachle, podkłady, lakiery, oleje

Współpracujemy również z wieloma producentami paneli podłogowych, parkietów przemysłowych, egzotycznych, parkietów i desek warstwowych oraz listew przypodłogowych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z największą precyzją i starannością. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować swoim klientom wyłącznie najwyższej jakości materiały i usługi.

Wybrane usługi parkieciarskie:
- pomiar wilgotności i wytrzymałości podłoża
- wzmacnianie podłoża
- układanie podłóg drewnianych
- układanie paneli podłogowych
- montaż listew drewnianych, MDF, panelowych
- cyklinowanie, szpachlowanie, lakierowanie, olejowanie
- wylewki poziomujące

Nasz sklep z ciągle rozwijającym się asortymentem w zakresie materiałów związanych z parkietami oraz materiałów hydraulicznych i wykończeniowych mieści się w Warszawie przy ul. Słupeckiej 2a (Warszawa-Ochota, przy pl. Narutowicza )

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej www.hlf.waw.pl oraz polubienia profilu na Facebook www.facebook.com/hlfinteriors

Kontakt:

Przemysław Kossakowski
792 608 714
Łukasz Foremniak
797 118 696

kontakt@hlf.waw.pl